شما اینجا هستید
مترو » بهره‌برداری از ۳ ایستگاه خط شش متروي تهران

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

با حضور رییس جمهور محترم صورت گرفت؛ 

بهره‌برداری از ۳ ایستگاه خط شش متروي تهران

مدیريت ارتباطات و امور بين الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، از آغاز پذیرش مسافر در خط شش متروی تهران پس از افتتاح آن خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فاز اول خط شش متروی تهران به طول نه کیلومتر و با 3 ایستگاه دولت آباد، بعثت و میدان شهدا در بخش جنوبی اين خط از ظهر امروز 18 فروردين ماه 98  پذیرای  شهروندان و مسافران محترم است
فعالیت خط شش از ساعت 12:30 امروز به صورت آزمايشي آغاز شد و پس از تثبيت معيارهاي بهره برداري فاصله حركت قطارها متعاقبا اعلام خواهد شد.
خط شش با ۳۲ کیلومتر طول و 27 ایستگاه طراحی شده است که از دولت آباد شروع و تا سولقان ادامه می یابد و ایستگاه میدان شهدا در خط شش با خط 4 تقاطعی بوده و مسافران می توانند بین خط شش و 4 تبادل سفر داشته باشند. 
گفتني است مراسم بهره برداري از سه ايستگاه دولت آباد، بعثت و میدان شهدا درخط شش متروی تهران با حضور روحاني رئيس محترم جمهور، حناچي شهردار تهران هاشمي رئيس شوراي اسلامي شهر تهران، دکتر پورسیدآقایی معاون شهردار و رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و جمعی از مدیران و مسئولان شهری انجام شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز