شما اینجا هستید
مترو » مسابقه کتابخوانی در متروی تهران با “عصرانه کتاب”

مسابقه کتابخوانی در متروی تهران با “عصرانه کتاب”

مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی در متروی تهران با عنوان “عصرانه کتاب”خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، این برنامه به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و هم چنین ترویج فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس مانند ایثار، جهاد و شهادت و افزایش آشنایی شهروندان با زندگی و تفکر مفاخر و بزرگان دفاع مقدس به خصوص شهید منوچهر مدق برگزار می شود، مسافران مترو ضمن مطالعه کتاب یاد شده می توانند در مسابقه فرهنگی عصرانه کتاب شرکت کنند.

در این برنامه ضمن معرفی کتاب منوچهر مدق که به روایت خانم فرشته ملکی، همسر شهید و توسط مریم برادران نوشته شده مسابقه‌ای با عنوان “عصرانه کتاب” ویژه مسافران مترو برگزار می شود.

علاوه بر رونمایی از اثر یاد شده در نشستی صمیمی که با حضور همسر شهید و نویسنده کتاب برگزار می شود برنامه کتاب خوانی نیز با حضور مسافران برگزار می شود و از برگزیدگان مسابقه عصرانه کتاب تقدیر می‌گردد.

این نشست امرروز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸ در ایستگاه متروی میدان شهدا و از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می شود.

علاقمندان به مطالعه کتاب می توانند با مراجعه به تارنمای انتشارات روایت فتح به نشانی www.revayatfath.irضمن استفاده از تخفیف ۲۰درصدی و تهیه کتاب از ۱۵ تا ۲۳ مرداد جهت شرکت در مسابقه عصرانه کتاب اعلام آمادگی نمایند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز