شما اینجا هستید
اخبار عمومی » گردهمایی 20 هزار فعال ریلی در نمایشگاه ریلی هنگ‌کنگ

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

گردهمایی 20 هزار فعال ریلی در نمایشگاه ریلی هنگ‌کنگ

در طول 20 سال گذشته، این نمایشگاه ریلی بیش از 20 هزار فعال حوزه‌های ریلی را در یک‌جا گرد هم آورده و فضای مناسبی را برای آن‌ها فراهم کرده است. مجریان این دوره از نمایشگاه میزبان بیش از 2500 بازدیدکننده، 100 مشارکت‌کننده، بیش از 130 سخنران خواهند بود.

تین‌نیوز |

نمایشگاه و کنفرانس ریلی آسیا-اقیانوسیه که هر ساله در هنگ‌کنگ برگزار می‌شود؛ به‌عنوان رویدادی مطرح در راه‌آهن آسیا یکی از مناسب‌ترین و بهترین جایگاه‌های حضور مقامات دولتی، مشاوران بنام بین‌المللی و فروشندگان به‌منظور دستیابی به استراتژی‌های سرمایه‌گذاری و خدمات و نوآوری محسوب می‌شود.

لازم به توضیح است که مشارکت‌کنندگان نمایشگاه امسال متشکل از 10 درصد از اروپا و آمریکا، آسیای میانه و آفریقا 5درصد، آسیای شمالی 55درصد، آسیای جنوبی 25درصد ، استرالیا 5درصد هستند.

محصولات قابل‌ارائه در این نمایشگاه شامل سیستم‌های تهویه مطبوع، کابل‌ها، حفاظت در مقابل آتش، سیستم‌های طراحی داخلی، سیستم‌های روشنایی، لوکوموتیو، سیستم‌های مانیتورینگ، امینی و کنترل، فضای داخلی راه‌آهن است.

در این نمایشگاه به بخش‌های تکنولوژی جدید حمل‌ونقل ریلی، پروژه‌های جدید مترو در کشورهای مختلف، بخش مسافری و باری، علائم و ارتباطات الکتریکی مدیریت انرژی در خطوط ریلی، حمل‌ونقل ریلی سبک، ایمنی در حمل‌ونقل ریلی خواهند پرداخت.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه مورخ 29 اسفند تا 1 فروردین‌ماه خواهد بود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز