چهارشنبه ۲۱ آذر, ۱۳۹۷

نظر سنجی اختصاصی لکوموتیورانان تهران

موضوع :‌ انتخاب لکوموتیوران برتر تهران از نگاه همکاران

در راستای طرح تعالی سازمانی که مورد استقبال مدیریت محترم اداره کل تهران نیز میباشد  با پیشنهاد گروهی از همکاران لکوموتیوران و پس از گفتگو با رییس محترم اداره ناوگان و موافقت ایشان , در یک حرکت فرهنگی زیبا که پویایی لکوموتیورانان را در پی خواهد داشت از کلیه همکاران دعوت میشود تا در نظرسنجی پیش رو شرکت کرده و پس از مطالعه منشور حرفه ای لکوموتیورانان و بر اساس بالاترین پایبندی به مفاد منشور حرفه ای نسبت به انتخاب ۵ نفر از لکوموتیورانان اقدام تا در مراسم پایانی مسابقات فوتسال آتی که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره همکاران عزیمان که در دیماه سال ۷۱ و در حادثه برخورد دو قطار مسافری به دیار ابدی شتافتند , هدایایی به رسم یادبود به نفرات برگزیده از دیدگاه شما عزیزان اهدا گردد .

لازم به توضیح است این آخرین کار فرهنگی نخواهد بود و به سایر عزیزانی که امتیازهای لازم را دریافت نمایند در اقدامات فرهنگی بعدی جوایزی اهدا خواهد شد .

 

توضیحات تکمیلی نحوه شرکت در نظرسنجی :

۱- ورود از طریق لینک ارسالی از طریق وارد کردن نام و نام خانوادگی , کد انحصاری ( کد کارمندی یا پرسنلی ) و پایه لکوموتیورانی

۲- از هر پایه لکوموتیورانی یک نفر را انتخاب و یک انتخاب آزاد دیگر را میتوان نفرات دیگری را انتخاب نمود . ( چون ممکن است در پایه سه – دو نفر را مد نظر داشته باشید )

در پایان از همکاران خواهشمندیم در این طرح حضور فعالی داشته و با مسئولیت پذیری بالا نفرات را انتخاب نمایید.

 

 

نام شخصی که میخواهد رای بدهد
کد پرسنلی شخص رای دهنده
شماره موبایل شخص رای دهنده - مثال : ۰۹۱۱۲۲۷۲۶۷۲
میتوانید از هر پایه که تمایل دارید انتخاب کنید دوباره
میتوانید از هر پایه که تمایل دارید انتخاب کنید دوباره
اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید در این قسمت عنوان کنید در غیر این صورت خالی بگذارید

 

تمام حقوق این سایت متعلق سایت خبری ریل نیوز می باشد .