شما اینجا هستید
اخبار عمومی » ارسال مرسولات پستی از طریق راه آهن اتفاق مبارکی است

مشاور مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران:
ارسال مرسولات پستی از طریق راه آهن اتفاق مبارکی است

مشاور مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه پست و راه آهن مکمل ذنجیره های توسعه پایدار هستند، گفت: ارسال مرسولات پستی کشور توسط ناوگان حمل و نقل ریلی اتفاق مبارکی است.

به گزارش روابط عمومی راه آهن جنوب شرق، ابراهیم محمدی در جلسه مشترک راه آهن و شرکت پست ایران که روز گذشته در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، اظهار داشت: یکی از نقاط قوت در تصمیم سازی ها و خدمت رسانی ها همدلی میان سازمان ها است.

وی بیان کرد: اگر خدمات دهی به نحوی که شایسته و بایسته ملت شریف ایران باشد سبب توسعه می شود.

وی ادامه داد: باید با آینده گرایی به سمت عملگرایی برویم.

مشاور مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: خدمات دهی ما باید زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی تصریح کرد: امکان رصد مرسولات پستی در مسیر از طریق ناوگان حمل و نقل ریلی توسط سیستم گراف راه آهن جمهوری اسلامی ایران یکی از قابلیت های حوزه ریلی است.

نماینده شرکت پست با اشاره به اینکه باید نوع نگاهمان را نسبت به سیستان و بلوچستان تغییر دهیم، اظهار کرد: این استان ظرفیت زیادی در زمینه تجارت الکترونیک دارد.

همانفر با اشاره به مشکلات حمل مرسولات پستی از طریق ناوگان حمل و نقل جاده ای ، اضافه کرد: بهره گرفتن از ناوگان حمل و نقل ریلی به منظور ارسال مرسولات پستی برای ارتقاء سطح ایمنی و امنیت مرسولات حائز اهمیت است.

مجید ارجونی در این جلسه با اشاره به اینکه مشکلات در آغاز هر کاری وجود دارد، اظهار کرد: می توانیم با تفاهم و تعامل مشکلات موجود را مرتفع کنیم.

وی ادامه داد: ایجاد زیرساخت ها به منظور تسهیل در امر ارسال مرسولات پستی از طریق ناوگان حمل و نقل ریلی مهم و در دستور کار قرار می گیرد.

مدیرکل راه آهن جنوب شرق گفت: پس از جلسات کارشناسی به یک جمع بندی در این باره خواهیم رسید.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز