شما اینجا هستید
مترو » مردان قرمز پوش در متروی تجریش مستقر شدند

مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر و در راستای تلاش جهت پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و سازمان های مردم نهاد اقدام به برپایی غرفه اطلاع رسانی و ارائه مشاوره به شهروندان در ایستگاه مترو تجریش کرد.
فتحی تصریح کرد: غرفه مذکور از ۹ الی ۱۳ تیر ماه در ایستگاه متروی تجریش همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷ برپا است و مشاوران و روانشناسان آماده ارائه مشاوره، راهنمایی، اطلاع رسانی و… به مراجعین هستند.
این مقام مسئول تصریح کرد: حضور red Man یا همان مردان قرمز پوش از دیگر برنامه ها است که به صورت نمایشی اقدام به آگاه سازی شهروندان از عواقب اعتیاد و راهنمایی آنها جهت دریافت مشاوره به جایگاه استقرار کارشناسان آسیبهای اجتماعی می کنند.
وی خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر علاوه بر برگزاری برنامه مذکور در محل مترو، نمایشگاه ها، غرفه های اطلاع رسانی، مشاوره های رایگان نیز در سراهای محلات منطقه برپا است و فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد و عموم شهروندان مخاطب اجرای این برنامه ها هستند و از مشارکت و همکاری سازمان های مردم نهاد، اداره بهزیستی، نیروی انتظامی و سایر دستگاه ها در اجرای برنامه ها بهره گرفته می شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز