شما اینجا هستید
اخبار عمومی » هیچ توجیهی برای تعلل در احداث راه‌آهن بروجرد پذیرفته نیست

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از خانه‌ ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۹ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن عرض تسلیت شهادت زهرا شیرویه، مسئول حوزه کرونای بیمارستان آیت الله بروجردی شهرستان بروجرد، گفت: وزیر بهداشت و درمان باید نسبت به پرداخت حق الزحمه نیروهای بیمارستانی در حوزه شهرستانی و میان نیروها که بی‌عدالتی وجود دارد، توجه کند.

 

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همچنین نیروهای طرحی که امروز مشغول خدمت رسانی هستند باید با نیروهای طرحی که در دوران غیرکرونایی در بیمارستان‌ها فعال بودند، متفاوت دیده شوند.

 

وی در ادامه در تذکری خطاب به سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی کشور بیان داشت: لازم است رشته‌های دانشکده شهرستان بروجرد، افزایش یابد که سال قبل دستور کتبی وزیر را داشت اما کوتاهی شد.

 

گودرزی همچنین خطاب به وزیر آموزش و پرورش خواستار پرداخت حقوق معوق معلمان اعزامی خارج از کشور، افزایش حقوق کارمندان کتابخانه‌ها مشابه سایر دستگاه‌های اجرایی و ارتقا و تبدیل وضعیت نیروهای صداوسیما که در خط مقدم رسانه هستند، شد.

 

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: راه آهن شهرستان بروجرد، مصوبه کمیسیون ماده ۲۳ و ردیف بودجه ملی دارد بنابراین هیچ توجیهی برای تعلل پذیرفته نیست و باید احداث این پروژه مهم آغاز شود.

 

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز