شما اینجا هستید
اخبار عمومی » اتمام عمليات 3 تقاطع غير همسطح در يزد

اتمام عمليات 3 تقاطع غير همسطح در يزد
در راستاي پروژه احداث خط دوم بافق زرين شهر و درجهت خدمت رساني به شهروندان ، عملیات اجرایی پروژه تقاطع هاي غیر هم‌سطح آرمان ، 63 و فيضيه با تعامل راه اهن و شهرداري يزدبه اتمام رسيد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه آهن يزد، در راستاي پروژه احداث خط دوم بافق زرين شهر و درجهت خدمت رساني به شهروندان و كاهش ترافيك شهري ، عملیات اجرایی پروژه تقاطع هاي غیر هم‌سطح آرمان ، 63 و فيضيه با تعامل و همكاري راه اهن و شهرداري يزد با اعتباري بالغ بر 38 ميليارد ريال به اتمام رسيد.
لازم به ذكر است ،پل ارمان با اعتباري بالغ بر 25 ميليارد ريال ، سازه بتني با ارتفاع 6 متر، دو دهانه 10 متري و طول 15 متر، توسط اداره كل راه آهن يزد ، پل 63 با اعتباري بالغ 10 ميليارد ريال ، سازه بتني به ارتفاع 6 متر، دو دهانه 10 متري و طول 12 متر و پل فيضيه با اعتباري بالغ بر 2 ميليارد و 500 ميليون ريال، سازه بتني به ارتفاع 6 متر، دو دهانه 5 متري و طول 12 متر با همكاري و مشاركت راه آهن و شهرداري يزد تكميل و آماده بهره برداري گرديده اند.
افزودني است پل هاي آرمان(حامل 3 خط ريلي) ، 63 (حامل 2 خط ريلي)و فيضيه(حامل 2 خط ريلي) با ظرفيت بار محوري 30 تن ، تاثير بسزايي در كاهش ترافيك شهري در تقاطع با خطوط ريلي خواهند داشت و در ايام الله دهه فجر به بهره برداري كامل خواهند رسيد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز