شما اینجا هستید
اخبار عمومی » امضا تفاهم نامه همکاری بین شرکت راه آهن و صا ایران

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ، این تفاهم نامه همکاری در راستای تامین، تولید، تعمیر و خدمات پشتیبانی فنی نیازمندی های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران بر پایه توانمندی متخصصان داخلی منعقد شده است.
سعید رسولی، مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: چندی پیش سند راهبردی همکاری بین شرکت راه آهن و وزارت دفاع به امضا رسید که قرار شد در بخش های مختلف، صنعت ریلی بتواند از توانمندی موجود در صنایع وزارت دفاع حداکثر استفاده را ببرد.
رسولی افزود: در نتیجه روز گذشته بعد از ساعت ها جلسات کارشناسی و فنی سندی عملیاتی بین راه آهن و صا ایران امضا شد تا مسائل و موضوعات مورد نیاز صنعت حمل و نقل ریلی توسط متخصصان داخلی تامین و تولید شود.
سرتیپ شاهرخ شهرام، مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک ایران گفت: پیرو سند امضا شده توسط وزیر راه و شهرسازی و دفاع مقرر شد که با توجه به ظرفیت های خوب و فناورانه صنایع دفاعی نیازمندی های صنعت ریلی تامین شود.
وی ادامه داد: این نیازمندی ها توسط جوانان این مرز و بوم تولید شده است و امیدواریم بتوانیم با این همکاری نیازهای موجود را رفع و صنعت ریلی را به استقلال در تولید برسانیم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز