شما اینجا هستید
مترو » بيش از پانصد هزار نفر با مترو از نمايشگاه بين المللي كتاب تهران ديدن كردند

از ابتداي برگزاري نمايشگاه كتاب

بيش از پانصد هزار نفر با مترو از نمايشگاه بين المللي كتاب تهران ديدن كردند

مدير ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه گفت: متروي تهران و حومه گفت: از ابتداي برپايي نمايشگاه تا پايان روز دوشنبه 9 ارديبهشت ماه 98 پانصد و 74 هزارو 154 نفر براي رفتن به نمايشگاه كتاب از طريق دو ايستگاه مصلي و شهيد بهشتي تردد كردند.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، محسن محمديان افزود: خوشبختانه در اين چند روز شاهد استقبال خوب بازديدكنندگان نمايشگاه كتاب از متروي تهران بوديم به طوري كه تنها در 6 روز نخست برگزاري نمايشگاه پانصد و 74 هزار و 154 نفر با اين ناوگان حمل و نقل ريلي درون شهري، در دو ايستگاه مصلي امام خميني (ره) و شهيد بهشتي انجام شد.

وي با اشاره به اينكه در سه روز نخست برگزاري نمايشگاه بين المللي كتاب تهران دويست و 77 هزارو 722 نفر براي رسيدن به نمايشگاه از مترو استفاده كرده اند افزود: از روز شنبه 7 ارديبهشت ماه تا پايان روز دوشنبه 9 ارديبهشت ماه 98 با افزايش تعداد مسافران اين عدد به دويست و 69 هزار و 432 نفر رسيد.

مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران تصريح كرد: در اين روز ها نيز ميزان حركت قطارها در خط يك 102 حركت افزايش يافت همچنين در خط سه شاهد افزايش 50 حركت مسافري بوده ايم تا بهترين خدمات رساني را براي بازديدكنندگان نمايشگاه كتاب ارائه دهيم.

وي در پايان خاطرنشان كرد: با توجه به ترافيك سطح شهر قطعا استفاده از مترو بهترين، سريع ترين، ايمن ترين و مقرون به صرفه ترين وسيله براي رسيدن به نمايشگاه بین‌المللی كتاب تهران است و شركت بهره برداري متروي تهران و حومه نيز تا روز پاياني برگزاري نمايشگاه آمادگي ارائه خدمات حداكثري به بازديد كنندگان را دارد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز