شما اینجا هستید
اخبار عمومی » حمل ۲۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تن محموله بوسیله ناوگان ریلی یزد

مدیر کل راه آهن یزد خبرداد:
حمل ۲۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تن محموله بوسیله ناوگان ریلی یزد

مدیر کل راه آهن یزد از حمل ۲۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تن مواد معدنی، کنستانتره ودیگر محموله ها طی سال ۱۳۹۷ در این اداره کل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، مهندس سید مصطفی داودی عنوان کرد: در سال ۱۳۹۷ ، قریب به ۲۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تن مواد معدنی، کنستانتره و دیگر محموله ها در این اداره کل تخلیه و بارگیری شده که نسبت به سال ۱۳۹۶، قریب به ۵.۱۶ درصد رشد یافته است.
مدیر کل راه آهن منطقه یزد تصریح کرد، طی مدت مذکور، ۱۷ میلیون و ۶۳۳ هزار تن مواد معدنی ،کنستانتره وگندله ازمبادی سنگ آهن مرکزی ایران، گندله سازی اردکان و معدن چادر ملو بوسیله ۲۳۰ هزارو۷۳۰ واگن به مقاصد فولاد اصفهان، فولاد خوزستان و قسمتی نیز جهت صادرات به بندرعباس بارگیری شد که درقیاس با مدت مشابه سال گذشته، ۵.۸۴ درصد رشد داشته است.
داودی خاطر نشان کرد،در سالی که پشت سر گذاشته شد، مقدار ۴ میلیون و ۹۸۴ هزار تن محموله از قبیل سنگ آهن، کنستانتره، گندم، رول فلزی و دیگر اقلام در این اداره کل تخلیه شده که امید می رود با طرح های پیاده شده و برنامه ریز یهای صورت گرفته، در سال جدید روند رو به رشدی نیزداشته باشد.
وی افزود، اداره کل راه آهن یزد طی سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶، در تن کیلومتربارخالص حمل شده با مقدار ۷ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ودر تن کیلومتر مبدا مقصد با مقدار ۹ میلیارد و ۵۱۲ میلیون، به ترتیب ۱۹.۵و ۵.۸ درصد رشد داشته است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز