شما اینجا هستید
اخبار عمومی » رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایستگاه‌های مترو/ ممانعت از تردد افراد فاقد ماسک

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از شهریار، بهرام فرهخت  با اشاره به آخرین اقدامات انجام گرفته در حوزه پیشگیری از شیوع کرونا در سازمان قطار شهری تبریز اظهار داشت: اطلاع‌رسانی در مورد بیماری کرونا از طریق پوستر و ترویج استفاده از ماسک در فضاهای تبلیغاتی و ضدعفونی روزانه ایستگاه‌ها و واگن‌های قطار شهری از جمله اقدامات شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز است.

او ادامه داد: الزام رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در صندلی‌ها، آسانسور و پله‌برقی، گیت‌های بلیط فروشی و ممانعت از تردد و استفاده افراد فاقد ماسک از خدمات قطاری شهری تبریز بر اساس مصوبه ستاد استانی کرونا، از دیگر اقدامات پیشگیرانه در حوزه حمل و نقل ریلی درون‌شهری است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز، از ارائه اقلام بهداشتی در ایستگاه‌های قطاری نیز خبر داده و خاطرنشان کرد:  توزیع دستکش رایگان در ایستگاه‌های قطار شهری و عرضه ماسک با قیمت مصوب دولتی نیز در ایستگاه‌های قطار شهری تبریز صورت می‌گیرد.

فرهخت با اشاره به محدودیت مسافرگیری و ساعات کاری قطار شهری تبریز یادآور شد: مطابق با تصمیم ستاد کرونا تمام وقت فعالیت می کنیم ولی محدودیت در مسافر گیری داریم به‌‍ طوری که صندلی ها علامت گذاری شده و بصورت یک در میان در اختیار مسافران قرار می گیرد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز