شما اینجا هستید
اخبار عمومی » عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در یازده ماهه سال97

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در یازده ماهه سال97

به گزارش روابط عمومی، حسن ماسوری مدیرکل راه آهن هرمزگان عملکرد این اداره کل را تشریح کرد:
درزمینه بارگیری: ۶ میلیون و ۹۹۶ هزارو ۵۱۸ تن انواع محمولات و مواد معدنی و کالاهای تجاری شامل:کانتینر و محمولات ترانزیت بوده که از مبادی ایستگاههای گل گهر ، معدن گل گهر و بندر شهید رجایی بارگیری شده و به مقاصد مختلف داخلی و خارجی ارسال گردیده است. که نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد رشد را نشان می دهد. وی افزود: در زمینه تخلیه ، نیز به میزان ۱۱ میلیون و ۶۳۷ هزارو ۳۰۲ تن انواع محمولات و مواد معدنی در سایر خطوط تخلیه این اداره کل شامل: پالایشگاه، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس (بارکو)،بندر شهید رجایی و خطوط تخلیه دستی مانوری تخلیه شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است.
در همین مدت عملکرد راه آهن هرمزگان به میزان ۱۸ میلیون و۶۳۳ هزارو ۸۲۰ تن کالاو محمولات بوده که رشد ۵ درصدی را نشان داده وموجب رسیدن تن کیلومتر مرزی به میزان ۷ میلیارد و ۲۷۷ میلیون و ۴۲ هزار و ۷۲۹ تن کیلومتر شده که رشد ۴ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان میدهد.
مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت: عملکرد بندر شهید رجایی نیز ۸ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۶۳۸ تن کالا بوده است و در زمینه بارگیری کانتینر نیز با حمل ۳۳ هزار و ۱۶۲ (TEU) که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد رشد داشته است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز