شما اینجا هستید
مترو » متروي تهران و حومه ۱۴ خرداد رایگان است

اطلاعیه شرکت بهره برداری متروی تهران بمناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) :

متروي تهران و حومه ۱۴ خرداد رایگان است

خدمات رساني شركت بهره برداري متروي تهران و حومه در خطوط يك، دو، سه، چهار، پنج، شش و هفت در روز سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۸ همزمان با برگزاری مراسم سي اُمين سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره) بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران رایگان است.

مدیرعامل شركت بهره‌برداری مترو با اعلام اين خبر گفت: شركت بهره برداري متروي تهران از شامگاه روز ۱۳ خردادماه خدمات رساني ويژه به‌ منظور جابجايي زائران و شركت كنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خميني (ره) را آغاز مي‌كند و در اين راستا سرویس‌دهی شبانه حرم تا حرم ازايستگاه شهرری تا ايستگاه حرم مطهر امام خميني (ره) با فاصله حرکت هر ۳۰ دقیقه یک قطار از ساعت ۲۳ تا ۶ صبح اجرا خواهد شد.

فرنوش نوبخت نايب ريس هيات مديره و مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با گراميداشت ياد و خاطره رهبركبير انقلاب اسلامي بیان كرد: به‌منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حركت قطارهای خط یك متروي تهران در آن روز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ از ۷ دقیقه به ۴ دقیقه و فاصله حركت قطارها در خط دو از ۷ به ۶ دقیقه، خط سه از ۱۲ به ۱۰ دقیقه و در خط چهار از ۸ به ۶ دقیقه كاهش می یابد.
وي تصريح كرد: خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز در آن روز به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامی ايران سرویس دهی نخواهد داشت.
نوبخت خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه سي امين مراسم سالگرد ارتحال رهبر كبير انقلاب اسلامي در عصر روز ۱۴ خرداد ماه برگزار مي شود، شركت بهره برداری متروي تهران ساعت فعاليت خط يك متروی تهران تا پایان انتقال همه شرکت‌کنندگان در مراسم، تداوم خواهد داشت و در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام خواهد شد تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند به راحتی با مترو از حرم مطهر به مقاصد اولیه خود اعزام شوند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز


Fatal error: Unsupported operand types in /home/railnews/public_html/wp-content/plugins/feedwordpress/feedwordpress.php on line 2405