شما اینجا هستید
بین المللی » وزیر راه برای حضور در نشست مشترک وزرای حمل‌ونقل پنج کشور حاشیه‌ی دریای خزر به ترکمنستان سفر کرد

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

وزیر راه برای حضور در نشست مشترک وزرای حمل‌ونقل پنج کشور حاشیه‌ی دریای خزر به ترکمنستان سفر کرد

 

 محمد اسلامی و زیر راه و شهرسازی برای سخنرانی در «نشست مشترک وزرای حمل‌ونقل پنج کشور ساحلی دریای خزر به منظور توسعه همکاری‌ها»، شرکت در «همایش اقتصادی خزر» و «نشست موضوعی چشم انداز همکاری‌های حمل‌ونقلی در دریای خزر» در روزهای بیستم و بیست و یکم مرداد به ترکمنستان سفر کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران برای شرکت و سخنرانی در «نشست مشترک وزرای حمل‌و‌نقل پنج کشور ساحلی دریای خزر با هدف توسعه همکاری‌ها» بیستم مردادماه به ترکمنستان سفر کرد.

در ادامه این سفر دور روزه، وزیر راه و شهرسازی برای شرکت در «همایش اقتصادی خزر» و همچنین حضور در «نشست موضوعی چشم انداز همکاری‌های حمل‌‌ونقلی در دریای خزر» به منطقه گردشگری آوازه ترکمنستان سفر می‌کند.

همچنین مقرر شده طبق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و در حاشیه برگزاری نشست‌های فوق‌الذکر، وزیر راه و شهرسازی ملاقات‌های دو جانبه‌ای با وزرای حمل‌‌ونقل کشورهای ساحلی دریای خزر داشته باشد.

گفتنی است: تعدادی از معاونان وزیر راه و شهرسازی، نمایندگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی و وزارت امور خارجه نیز اسلامی را در این سفر همراهی می‌کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز