شما اینجا هستید
اخبار نواحی » آغاز عملیات اجرایی سیلوی ۶ هزار تنی بارگیری غلات در ایستگاه راه آهن گرگان

استاندار گلستان در مراسم آغاز عملیات اجرایی سیلوی ۶ هزار تنی بارگیری غلات در ایستگاه راه آهن گرگان
نگاه اصلی ما در گلستان جذب سرمایه گذاری است
استاندار گلستان در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث سیلوی ۶ هزار تنی بارگیری غلات در ایستگاه راه آهن گرگان با سرمایه گذاری ۸ میلیارد تومانی بخش خصوصی، اظهار کرد: نگاه اصلی ما در گلستان جذب سرمایه گذاری است و بطور جدی از حضور سرمایه گذاران در استان استقبال می کنیم.
دکتر سید مناف هاشمی صبح امروز (۱۴ آبان) در مراسم کلنگ زنی سیلوی ۶ هزار تنی غلات در ایستگاه راه آهن گرگان، اظهار کرد: ظرفیت های کشاورزی استان گلستان به گونه ای است که بهره برداری از این سیلو می تواند نقشی تاثیر گذار داشته باشد.
وی با اشاره به کریدور ریلی ترانزیتی ایران ـ ترکمنستان ـ قزاقستان، تصریح کرد: این سیلو قابلیت تخلیه و بارگیری از واگن ها را دارد و می تواند زیرساختی برای توسعه ترانزیتی غلات باشد.
استاندار گلستان یادآور شد: ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاری در زمینه های مختلف خصوصا مباحث ترانزیتی و غلات با توجه به ظرفیت های منطقه هم می تواند سود آنها را تامین نماید و هم برای توسعه استان ارزشمند است.
لازم به ذکر است عملیات اجرایی احداث سیلوی ۶ هزار تنی بارگیری غلات در ایستگاه راه آهن گرگان در حالی آغاز شد که این سیلو ظرفیت بارگیری ۶ هزار تن در روز را داراست و پس از بهره برداری اشتغال ۳۵ نفر بطور مستقیم و ۲۰۰ نفر بطور غیرمستقیم را تامین خواهد کرد.
گفتنی است این سیلو قابلیت بارگیری و تخلیه از کامیون های سنگین و واگن های قطار را دارد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز