شما اینجا هستید
اخبار عمومی » اتمام عملیات ۳ تقاطع غیر همسطح در یزد

اتمام عملیات ۳ تقاطع غیر همسطح در یزد
در راستای پروژه احداث خط دوم بافق زرین شهر و درجهت خدمت رسانی به شهروندان ، عملیات اجرایی پروژه تقاطع های غیر هم‌سطح آرمان ، ۶۳ و فیضیه با تعامل راه اهن و شهرداری یزدبه اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن یزد، در راستای پروژه احداث خط دوم بافق زرین شهر و درجهت خدمت رسانی به شهروندان و کاهش ترافیک شهری ، عملیات اجرایی پروژه تقاطع های غیر هم‌سطح آرمان ، ۶۳ و فیضیه با تعامل و همکاری راه اهن و شهرداری یزد با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال به اتمام رسید.
لازم به ذکر است ،پل ارمان با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال ، سازه بتنی با ارتفاع ۶ متر، دو دهانه ۱۰ متری و طول ۱۵ متر، توسط اداره کل راه آهن یزد ، پل ۶۳ با اعتباری بالغ ۱۰ میلیارد ریال ، سازه بتنی به ارتفاع ۶ متر، دو دهانه ۱۰ متری و طول ۱۲ متر و پل فیضیه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، سازه بتنی به ارتفاع ۶ متر، دو دهانه ۵ متری و طول ۱۲ متر با همکاری و مشارکت راه آهن و شهرداری یزد تکمیل و آماده بهره برداری گردیده اند.
افزودنی است پل های آرمان(حامل ۳ خط ریلی) ، ۶۳ (حامل ۲ خط ریلی)و فیضیه(حامل ۲ خط ریلی) با ظرفیت بار محوری ۳۰ تن ، تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک شهری در تقاطع با خطوط ریلی خواهند داشت و در ایام الله دهه فجر به بهره برداری کامل خواهند رسید.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز