شما اینجا هستید
اخبار نواحی » اختصاص ۲۴ هکتار زمین برای احداث ایستگاه مرکزی راه‌آهن مرودشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری این وزارتخانه درباره اهم تصمیمات درخصوص احداث ایستگاه مرکزی راه‌آهن مرودشت در استان فارس، اظهار داشت: در سفر به استان فارس جلسه‌ای مشترک در رابطه با موضوع ایستگاه راه‌آهن مرودشت با حضور دکتر محمدزاده مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و استاندار فارس در محل استانداری داشتیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: زمینی به مساحت ۲۴ هکتار برای این موضوع کاندید شده تا ایستگاه مرکزی مرودشت همراه با سایر خدمات جانبی آن همچون هتل، رستوران، پارکینگ و … احداث شود که در سفر یکروزه ۱۷ بهمن ماه سالجاری به استان فارس، مذاکرات تملک آن انجام شد.

عظیمیان افزود: بنا شد تا نقشه‌های سایت در اختیار سازمان ملی زمین و مسکن قرار بگیرد تا اقدامات لازم برای عملیات اجرایی آن در دستور کار قرار گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از دیگر اقداماتی که در سفر یکروزه به استان فارس انجام شد را حل مشکلاتی برخی از مردمی که در تعاونی ها عضو هستند عنوان کرد و گفت: در محل اداره کل راه و شهرسازی استان فارس تعدادی ارباب رجوع داشتیم که از تعاونی ها بودند که مورد رسیدگی قرار دادیم که تقریبا تلاش کردیم تا مشکلات مردم رفع و رجوع شود.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز