شما اینجا هستید
اخبار عمومی » ارائه تخفیفات ویژه برای مسافران تهران- وان و تهران- آنکارا

ظرفیت قطار تهران- وان تکمیل شد

ارائه تخفیفات ویژه برای مسافران تهران- وان و تهران- آنکارا

موسوی گفت: قیمت بلیط قطار تهران- آنکارا ۴۳ یورو است که بر اساس مقررات بین المللی شرکت حمل و نقلی می‌تواند تخفیفاتی را برای مسافران این مسیر ارائه دهد.

حسن موسوی معاون مسافری شرکت راه آهن در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه طی رایزنی‌های که بین شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت راه آهن کشور ترکیه صورت گرفت قطار تهران – وان و بالعکس و قطار تهران- آنکارا و بالعکس بین دو کشور راه اندازی شد گفت: از سوم تیر قطار بین مسیر تهران- وان راه‌اندازی شد که خوشبختانه با وجود آنکه در ابتدا میزان استقبال از این قطار چندان نبود، ولی هم اکنون ظرفیت تمامی صندلی‌های این قطار تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه از ۱۶ مرداد قطار تهران- آنکارا هم راه اندازی می‌شود، گفت: از امروز ۶ مرداد پیش فروش بلیط قطار‌های تهران – آنکارا آغاز شده که امیدواریم استقبال مردم از این قطار همانند قطار تهران- وان باشد.

معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به اینکه خوشبختانه تقاضا برای راه اندازی این قطار هم از سمت کشور ترکیه و هم ایران همواره وجود داشته است، گفت: قیمت بلیط قطار تهران- آنکارا ۴۳ یورو است و بر اساس مقررات بین المللی شرکت ریلی که در‌ این مسیر سیر می‌کند می‌تواند تخفیف دهد.

وی افزود: به دلیل استقبال زیادی که از قطار تهران- وان وجود داشت شرکت ریلی تخفیف‌های مناسبی ارائه کرد و برای مسیر تهران آن معاون مسافری شرکت راه آهن هم امیدواریم تخفیف‌های لازم را ارائه دهد.

موسوی با بیان اینکه قطار تهران وان را با ۴ سالن راه‌اندازی کردیم، گفت: ابتدا ۴۰ نفر از قطار تهران- وان استفاده می‌کردند، اما هم اکنون تمامی ۱۶۰ صندلی این قطار تکمیل شده و به دلیل استقبال زیاد مسافران ۲ واگن هم به این مسیر اضافه شده است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز