شما اینجا هستید
اخبار عمومی » استارت آپ باعث فرهنگسازی ایده،سرمایه و کار تیمی در راه‌آهن شده است

به گزارش ریل نیوز؛زهرا قیومی در مراسم اختتامیه اولین استارت‌آپ ریلی به تشریح سیاست‌های راه‌آهن در حوزه استارت آپ پرداخت و در این رابطه اظهار داشت: با توجه به توانایی استارت آپ‌ها در حل مشکلات، شرکت راه‌آهن به این حوزه ورود کرده و هم اکنون استارت‌اپ در راه‌آهن ساختارمند شده است.

مدیر مرکز توسعه آموزش شرکت راه آهن، کار تیمی، نظام پیشنهادات، نگهداری بهره‌ور و فراگیر، مدیریت کیفیت فراگیر را چارچوب ارتقای بهره‌وری در شرکت راه آهن عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه استارت آپ باعث فرهنگسازی ایده،سرمایه و کار تیمی در راه‌آهن شده است، به سوی پویایی در سیستم به سمت ایده‌های جدید حرکت می‌کنیم.البته به دنبال ایجاد تیم‌های توانمند برای حل مسائل نیز هستیم و با استفاده بهینه و حد اکثری از منابع موجود با هدف سرمایه‌گذاری از ایده‌ها پشتیبانی خواهیم کرد.

قیومی یکی از رئوس کاری در این زمینه را شناسایی ظرفیت‌های دانشگاهی بیان کرد و گفت: استارت ‌آپ از یک ایده به یک محصول تبدیل می‌شود و به دلیل مقیاس‌پذیر بودن می‌تواند با کمترین هزینه وسعت بیشتری از مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهد و تسهیل‌گر کسب و کارهای سنتی باشد.

وی یادآور شد: در یک دوره هشت ماهه. تمام دانشگاه‌ها به‌رغم اینکه مستقیم با صنعت ریلی همکاری نداشته اند اما با توجه به اینکه توسعه حمل‌ونقل ریلی باعث توسعه کشور می‌شود  به فعالیت در این حوزه علاقه‌مند شده اند.

مدیرکل مرکز توسعه آموزش شرکت راه‌آهن با اشاره به همکاری دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) از برگزاری رویداد بعدی در قالب بازارهای ایده با موضوعات دیگر خبر داد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز