شما اینجا هستید
اخبار عمومی » استخدام رئیس قطار مسافری در شرکت رجا

استخدام رئیس قطار مسافری در شرکت رجا

شرکت حمل و نقل ریلی رجا در راستای تأمین و تکمیل نیروی انسانی متعهد و متخصص مورد نیاز خود در پست «رئیس قطار مسافری» تعداد ٢٠نفر از افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی، استخدام می کند.
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت رجا با اعلام این خبر افزود: دارا بودن مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی راه آهن، صنایع، برق، مکانیک، مخابرات، ارتباطات اجتماعی، جامعه شناسی، مدیریت (کلیه گرایش ها)، علوم اجتماعی (کلیه گرایش ها)، روانشناسی (کلیه گرایش ها) و علوم تربیتی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از شرایط اختصاصی دواطلبان می باشد.
داوطلبان واجد شرایط بر اساس موارد درج شده در سایت رجا به نشانی www.raja.ir – قسمت آگهی و فراخوان- باید حداکثر تا تاریخ ١٠ بهمن ماه ٩۶ مدارک خود را از طریق ثبت نام در همین سایت ارسال کنند.
این شرکت از پذیرش داوطلبان دارای نقص مدرک و یا دارای تناقض با شرایط ذکر شده در آگهی، معذور است و در صورت عدم تطابق مدارک با شرایط اعلامی، مسؤولیت آن برعهده ی داوطلب می باشد.
خاطر نشان می سازد، تاریخ برگزاری آزمون در هفته پایانی بهمن ماه ٩۶می باشد که جزئیات و نحوه ی برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت رجا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز