شما اینجا هستید
اخبار عمومی » استخدام نخبگان در راه آهن

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سعید رسولی، مدیر عامل شرکت راه آهن اظهار کرد: زیربنای توسعه هر کشوری پژوهش است و در این بین شرکت راه آهن افتخارات و تجربیات زیادی در خصوص تحقیقات و استفاده از نو آوری های نوین دارد و برای حرکت به سمت جلو باید توجه بیشتری به این مهم داشته باشیم.

وی افزود: آن چه امروز باعث افتخار و خوشحالی ما است وجود چنین جوانان است که امروز تحقیقات و طرح‌هایشان را ارائه کردند و در اولویت‌های کاری ما باید توجه به سرمایه‌های انسانی باشد.

مدیر عامل شرکت راه آهن با اشاره به نظام مدیریت استعدادها گفت: عهد بستیم که ارتقا شغلی و کاری را به افراد شایسته بسپاریم و سعی کردیم همه امکاناتمان را در این راه به کار بگیریم.

رسولی اظهار کرد: از امروز که روز پژوهش است از پایان نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی همکاران راه آهن توسط مرکز توسعه، آموزش و فناوری مورد حمایت قرار خواهد گرفت. و بسیار شیرین است که همکاران ما موضوعات ریلی و مسائل راه آهن را برای رساله خود انتخاب کنند و تحقیقات آکادمیک در باره مسائل مهم و واقعی راه آهن انجام دهند، قطعاً ما به طور جدی از این همکاران حمایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: در ارائه‌های امروز، افراد نخبه‌ای طرح‌هایشان را ارائه کردند و از اینجا اعلام می‌کنم که در راه آهن برای جذب و استخدام افراد نخبه طبق ضوابط تعیین شده شرایط را فراهم کرده‌ایم و اعلام می‌کنیم شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران آماده جذب جوانان نخبه است.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز