شما اینجا هستید
مترو » استقبال میلیونی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران از دو ایستگاه مترو

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خبر داد ؛ 

استقبال میلیونی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران از دو ایستگاه مترو

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه گفت: یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار سفر از ابتدای برپایی نمایشگاه کتاب تهران تا پایان روز شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸ از طریق دو ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی انجام شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه محسن محمدیان افزود: با توجه به اینکه روزهای آخر هفته استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه افزایش داشت.
وی تصریح کرد:  فاصله حرکت قطارهای خط سه در روزهای جمعه و تعطیل ایام برگزاری نمایشگاه؛ از ۱۲ دقیقه به ۹ کاهش داشت تا خدمات رسانی مطلوب تری را به شهروندان و مسافران محترم ارائه دهیم.
وی با بیان اینکه در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران شاهد استقبال خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه از متروی تهران بودیم تصریح کرد: در مجموع این یازده روز شاهد ورود ۷۲۹ هزارو ۸۱۵ نفر و خروج ۶۲۰ هزارو ۱۸۲ نفر با این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری، از دو ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی واقع در خط یک و سه متروی تهران بودیم.
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطر نشان کرد: در این روز ها نیز میزان حرکت قطارها در خط یک ۱۰۲ حرکت افزایش یافت همچنین در خط سه شاهد افزایش ۵۰ حرکت مسافری بوده ایم تا بهترین خدمات رسانی را برای بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب ارائه دهیم.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز