شما اینجا هستید
اخبار عمومی » استقرار تجهیزات فنی برای ریل گذاری ۱۱۷ کیلومتری راه آهن اردبیل

استاندار اردبیل مطرح کرد: استقرار تجهیزات فنی برای ریل گذاری ۱۱۷ کیلومتری راه آهن اردبیل

استاندار اردبیل از استقرار تجهیزات مورد نیاز برای ریل گذاری ۱۱۷ کیلومتر از مسیر راه آهن اردبیل تا قبل از سفر رئیس جمهوری به استان خبر داد.

به گزارش ریل نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر جمعه در نشست با مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به انجام مناقصه جذب پیمانکار برای ریل گذاری ۱۱۷ کیلومتر از مسیر راه آهن اردبیل، عنوان کرد: تا زمان سفر رئیس جمهور به استان اردبیل تجهیزات مورد نیاز برای ریل گذاری منطقه مستقر می‌شود.

وی به مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در ریل گذاری راه آهن و اجرای بزرگراه اشاره کرد و افزود: تلاش می کنیم در برنامه سه ساله ۲۵۰ کیلومتر از راه‌های استان از سوی قرارگاه خاتم اجرا شود.

استاندار اردبیل به دستاوردهای قبل از سفر رئیس جمهور به استان اشاره کرد و ادامه داد: تسهیلات مصوب بانک‌ها مهمترین دستاورد استان در آستانه سفر رئیس جمهور است.

بهنام‌جو تصریح کرد: هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات در سفر مدیران بانک‌ها به استان تصویب شده که نیازمند تلاش مسئولان استانی برای تسریع در جذب این تسهیلات است.

وی افزود: تلاش مسئولان برای عملیاتی کردن طرح‌های مصوب در نشست مدیران بانکی ادامه یافته تا همزمان با سفر رئیس جمهوری اجرای طرح‌های عمرانی آغاز شود.

در این جلسه نمایندگان استان مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح و خواستار پیگیری رفع آن‌ها از سوی دولت شدند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز