شما اینجا هستید
اخبار عمومی » اعلام آمادگی راه‌آهن برای خدمت‌رسانی به در راه مانده‌ها

اطلاعیه روابط عمومی راه‌آهن:
◄ اعلام آمادگی راه‌آهن برای خدمت‌رسانی به در راه مانده‌ها

مدیریت بحران راه‌آهن در پی مسدود شدن راه‌های مواصلاتی و سختی تردد در مسیرهای جاده‌ای و هوایی از آمادگی کامل به منظور ارائه خدمات به متقاضیان و هموطنان برخوردار است ودر زمینه حرکت و سیر قطارها مشکل و محدودیتی وجود نداشته و کلیه فعالیت‌های راه‌آهن طبق برنامه انجام می‌شود.
اعلام آمادگی راه‌آهن برای خدمت‌رسانی به در راه مانده‌ها
تین‌نیوز |

روابط عمومی شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با وجود بارش برف و باران و برودت هوا، با تلاش بی‌وقفه کارکنان راه‌آهن تمامی قطارها در مسیرهای مربوطه، به حرکت خود ادامه داده و آمادگی کامل برای خدمت رسانی به مسافران در راه مانده وجود دارد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت راه‌آهن، دراین اطلاعیه آمده است: راه‌آهن آمادگی کامل دارد تا نسبت به ارائه خدمات مطلوب به متقاضیان و مسافران با توجه به بارش برف و باران و کولاک در محورهای برون شهری اقدام کند و با وجود سردی وبرودت هوا و بارش شدید برف تاکنون هیچ یک از مسیرهای ریلی برون شهری ایران با توقف فعالیت روبرو نشده و کلیه خطوط ریلی و ایستگاههای راه‌آهن باز هستند.

براساس این اطلاعیه: مدیریت بحران راه‌آهن در پی مسدود شدن راه‌های مواصلاتی و سختی تردد در مسیرهای جاده‌ای وهوایی از آمادگی کامل به منظور ارائه خدمات به متقاضیان و هموطنان برخوردار است ودر زمینه حرکت و سیر قطارها مشکل و محدودیتی وجود نداشته و کلیه فعالیت‌های راه‌آهن طبق برنامه انجام می‌شود و چنانچه به دلیل محدودیت دید و کولاک، ورود یا خروج قطار با تأخیر احتمالی مواجه شود این مساله از طریق پیامک به اطلاع مسافران خواهد رسید.

همچنین هیچ قطاری از سیستم حذف نشده و این حالت آماده باش و خدمت رسانی راه‌آهن تا ایجاد شرایط جوی طبیعی و باز گشایی راه‌های مواصلاتی ادامه خواهد داشت ضمن اینکه پیش بینی‌های لازم به منظور افزایش ظرفیت از طریق افزودن تعداد واگن و یا سیر قطارهای فوق العاده انجام شده است.

بر اساس این اطلاعیه: در حال حاضر برخی ایستگاه‌ها ازجمله راه‌آهن تهران به دلیل مسدود شدن راه‌های جاده‌ای و هوایی به دنبال بارش سنگین، با ترافیک قابل‌توجهی برای پذیرش مسافران روبرو شده است که پیرو آن امکان حرکت قطارها با کمی تأخیر وجود دارد.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز