شما اینجا هستید
اخبار عمومی » افتتاحیه دور نهایی مسابقات سراسری کارکنان راه آهن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، به دنبال مرحله مقدماتی مسابقات کارکنان راه آهن که به مناسبت نودمین سال تاسیس راه آهن سراسری ایران ، گرامی داشت شهیدان راه آهن و دهه مبارک فجردر ۴ محوربه طور همزمان برگزار شد، دوره نهایی مسابقات فوتسال و والیبال سراسری کارکنان راه آهن امروزشنبه ۲۸ بهمن ماه افتتاح شد.
در آغاز این مراسم مدیر کل امور رفاهی و سلامت راه آهن با خیر مقدم به حاضرین گفت: این مسابقات در دو رشته فوتسال و والیبال برگزار می شود و تا دوم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
احمد استاد حسین همچنین با ارائه گزارشی از ورزش راه آهن در سال جاری گفت: استقبال ۱۲۶۰ ورزشکار از جشنواره تابستانی مرکز و مسابقات ورزشی مناطق از یک سو وحضور ۶۰۰ ورزشکار در مسابقات سراسری کارکنان در دو رشته فوتسال و والیبال بسیار قابل توجه است.
وی با ارزیابی مثبت از فعالیت ورزشی در راه آهن افزود : امیدواریم راه آهن در سال آینده بتواند با برنامه ریزی بهتر و مناسب تعداد بیشتری از همکاران را تحت پوشش ورزشی قرار دهد.
مدیر کل امور رفاهی و سلامت ابراز امیدواری کرد که در سال ۱۳۹۷نیز مسابقات سراسری در رشته های مختلف ورزشی برگزار شود.
گفتنی است امروز مرحله پایانی مسابقات مقدماتی با حضور ۱۶ تیم برتر والیبال و فوتسال طی مراسمی در سالن ورزشی مجتمع تفریحی ورزشی علوم پزشکی خزر آباد ساری برگزار شد.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز