شما اینجا هستید
اخبار عمومی » افزایش‌ روزهای حرکت قطار از ارومیه به تهران

مدیرکل راه آهن آذربایجان گفت:
افزایش‌ روزهای حرکت قطار از ارومیه به تهران

‌مدیرکل راه آهن آذربایجان گفت: تعداد روزهای حرکت قطار از ارومیه به تهران افزایش یافت.

‌شاپور ارصلانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: تعداد روزهای حرکت قطار از ارومیه به تهران به دلیل تعدد تردد مسافران در ایام تعطیلات نوروزی افزایش یافت.

وی افزود: حرکت قطار ارومیه به تهران از هفته ای دو نوبت در روزهای یکشنبه و سه شنبه به هفته‌ای سه نوبت در روزهای یکشنبه و سه شنبه پنج شنبه در ایام نوروز افزایش یافته با برنامه‌ریزی‌های انجام شده امید است در سال ۹۸ نیز ین روند را بعد از ایام نوروز نیز ادامه داشته باشد.

ارصلانی در خصوص مسیر ارومیه به مشهد بیان کرد: راه آهن جمهوری اسلامی ایران به منظور خدمات رسانی به مردم ارومیه، امکان تهیه بلیط به صورت مستقیم و با قطارهای کانکشنی از ارومیه به مشهد را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: مسافران ارومیه مشهد ابتدا بایستی بلیط مسیر ارومیه – تهران را تهیه کنند و سپس سیستم تهیه بلیط، قطاری با حداقل فاصله زمانی بعد از رسیدن قطار به تهران به مسافران معرفی می‌کند که مسافران می توانند به مشهد اعزام شوند.

ارصلانی در خصوص بلیط های مسیر ارومیه_ تهران خاطرنشان کرد: پیش فروش بلیط های مسیر ارومیه تهران از ۲۰ بهمن آغاز شده و مانده بلیط ها در سیستم به صورت مرجوعی و یا کنسلی هستند که مسافران نوروزی می توانند از آژانس های سطح شهر و اپلیکیشن های اینترنتی بلیط تهیه کنند.

وی افزود: با توجه دستور وزیر راه و شهر سازی در سال جدید هیچ افزایشی در قیمت های بلیط ها در ایام نوروزی وجود نخواهد داشت.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز