شما اینجا هستید
اخبار عمومی » افزایش حمل و نقل ریلی در بنادر / رسولی اقدامات انجام شده در راه آهن جنوب را ارزیابی کرد 

در جریان بازدید معاون وزیر راه از راه آهن جنوب تاکید شد

افزایش حمل و نقل ریلی در بنادر / رسولی اقدامات انجام شده در راه آهن جنوب را ارزیابی کرد 

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در سفر به استان خوزستان در جریان روند اقدامات و برنامه های انجام شده در اداره کل راه آهن جنوب قرار گرفت.

در ادامه سفر که معاونین و مدیران کل راه آهن جمهوری اسلامی ایران سعید رسولی را همراهی می کنند ، در جریان اقدامات انجام شده برای افزایش خدمت رسانی به مسافران قرار گرفت .

بر این اساس از آنجا که یکی از مهمترین برنامه های سال جاری راه آهن افزایش حمل و نقل ریلی در بنادر است ، وی برای بررسی اقدامات انجام شده در بندر امام خمینی (ره ) راهی این بندر شد .

رسولی در ادامه قرار است تا از بندر خرمشهر ، مناطق آزاد و آبادان بازدید و ضمن ارزیابی پیشرفت اقدامات انجام شده در این مناطق ، نقطه نظرات و مسائل ریلی را جویا و مورد بررسی قرار دهد .

گفتنی است ترخیص سریع کالا از گمرکات ، انتقال کانتنرها و جلوگیری از دپوی بار در مناطق بندری از جمله برنامه های وزارت راه و شهر سازی است که در سال جاری شرکت راه آهن توجه ویژه ای به این برنامه ها دارد. پیشتر مدیر عامل راه آهن نیز تاکید کرده است که توسعه ریلی به منظور افزایش جابجایی بار از طریق ریل صرفا مختص به یک بندر نیست و این برنامه برای تمامی بنادر کشور مدنظر قرارگرفته است.

۱۳۹۸/۰۵/۲۸

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز