شما اینجا هستید
اخبار نواحی » افزایش قابل توجه شاخصهای حمل و نقل ریلی اصفهان

‍ مدیرکل راه‌آهن اصفهان از افزایش قابل توجه شاخصهای حمل و نقل ریلی اصفهان در بازه ۳۱ روزه در ابتدای سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن اصفهان ؛ سید رضا سادات حسینی گفت : مقایسه آمار عملکردی میزان تناژ بار بارگیری شده طی فروردین ماه سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ ، بیانگر افزایش ۵۵ درصدی تناژ بارگیری ، ۱۴ درصدی تناژ تخلیه، ۸۵ درصدی تن کیلومتر مبدا- مقصدی و ۲۰درصدی تن کیلومتر مرزی در راه آهن اصفهان میباشد.
وی ادامه داد :طی این مدت با حمل مقدار ۳۴۰هزار و ۵۲۵ تن بار بارگیری شده توسط ۵ هزار و ۸۴۵ دستگاه واگن با ۵۵ درصد رشد در میزان تناژ و ۵۰ درصد در تعداد واگن وهمچنین مقدار یک میلیون و ۲۸۰ هزار و ۶۴۷ تن بار تخلیه شده توسط ۱۶ هزار و ۱۷۸ واگن با رشد ۱۴ درصدی در میزان تناژ و ۲۵ درصدی در تعداد واگن مواجه بوده ایم.
سادات حسینی افزود : درمورد میزان تن کیلومتر مرزی در فروردین ماه سال گذشته مقدار ۳۸۷ میلیون در این اداره کل جابجا شده که این اداره کل موفق گردید با حمل بیش از ۴۶۵ میلیون تن کیلومتر بار مرزی طی فروردین ماه سال جاری به رشد ۲۰ درصدی در این زمینه دست پیدا کند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز