شما اینجا هستید
قطار باری و مسافری » افزایش قطارهای اصفهان-یزد-کرمان- زاهدان و بالعکس از ۴ رام به ۱۵ رام در ماه

مدیرکل راه آهن اصفهان از افزایش بیش از سه برابری قطارهای مسیراصفهان-یزد-کرمان- زاهدان و بالعکس در ماه خبرداد:
افزایش حرکت قطار اصفهان- یزد-کرمان-زاهدان و بالعکس از هفته ای یکبار به یک روز در میان

مدیرکل راه آهن اصفهان گفت : با اختصاص ماهیانه ۱۱ رام قطار دیگر به مسیر اصفهان- یزد-کرمان- زاهدان و بالعکس و افزایش آن از ۴ رام به ۱۵ رام در ماه، این قطار که تا کنون هفته ای یک بار حرکت داشت با توجه به تقاضای بالای مسافرین از ابتدای آبان ماه سال جاری به صورت یک روز در میان در مسیر قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن اصفهان، سیدرضا سادات حسینی بابیان اینکه سازمان این قطار پنج واگن چهار تخته ۳۶ نفره البرز با ظرفیت مجموعا ۱۸۰ نفر در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: حرکت این قطار از اصفهان به سمت زاهدان ساعت ۱۱:۵۰در نظر گرفته شده و ساعت ۵:۳۵ به مقصد زاهدان خواهد رسید و ساعت ۱۲:۳۵ از زاهدان به مقصد اصفهان حرکت می کند و ساعت ۷ صبح فردای آن روز وارد ایستگاه اصفهان می شود.
وی افزود با اشاره به افزودن شدن یک واگن خودروبر به این قطار برای رفاه حال مسافرین گرامی تصریح کرد : در صورت استقبال خوب مردم شریف و تردد با ضریب اشغال بالا، تثبیت این قطار در این مسیر تضمین خواهد شد .
سادات حسینی ادامه داد: با عنایت به حرکت قطار مذکور و با وجود قطار اصفهان – بندرعباس و بالعکس بصورت یک روز درمیان ، مسافرین عزیز در طول مسیر مشترک این دو محور می توانند بصورت روزانه قطار را برای سفر خود انتخاب کنند.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز