شما اینجا هستید
بین المللی » انتقال ۲.۶ میلیون هوادار توسط راه‌آهن روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸

انتقال ۲.۶ میلیون هوادار توسط راه‌آهن روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸

انتقال 2.6 میلیون هوادار توسط راه‌آهن روسیه در جام جهانی 2018
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، اولگ بلوزیوروف، مدیر شرکت راه‌آهن روسیه در آستانه روزهای اندک باقی‌مانده تا جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در ۱۱ شهر این کشور گفت: ما مراحل آماده‌سازی حمل‌ونقل هواداران فوتبال و میهمانان رقابت‌ها را پشت‌سر گذاشتیم و آماده خدمات‌رسانی مطلوب به آنها هستیم.

وی افزود: راه‌آهن مسافری روسیه در طول جام جهانی ۲۰۱۸ بیش از ۲ میلیون و ششصد هزار نفر را جابجا خواهد کرد. برای رسیدن به این هدف ۱۵ هزار حرکت‌ قطاری را برنامه‌ریزی کردیم. برای نخستین‌بار در این رقابت‌ها راه‌آهن روسیه امکان حمل‌ونقل رایگان را میان شهرهای برگزاری بازی‌ها پیشنهاد کرد. ما بهترین کیفیت در خدمات خود به هواداران فوتبال و میهمانان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ارائه می‌کنیم.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال رساندن بیش از ۳۰۰ هزار پاسپورت هواداری (FAN ID) توسط پست این کشور به هواداران فوتبال در روسیه و سراسر جهان است.

در حدود ۱۰۰ هزار پاسپورت هواداری در اختیار هواداران روسی برای حضور در ورزشگاه‌های جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال قرار گرفت. ۲۰۰ هزار پاسپورت هواداری دیگر نیز به سایر کشورهای جهان توسط پست روسیه ارسال شد. داشتن پاسپورت هواداری یکی از الزام‌های ورود به ورزشگاه‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است که تهیه آن هزینه‌ای ندارد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز