شما اینجا هستید
اخبار عمومی » اولین مرحله واکسیناسیون سراسری کارکنان شرکت راه‌آهن آغاز شد

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت راه‌آهن، با هماهنگی‌های انجام گرفته بین شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و پس از تأیید وزیر بهداشت، مقرر شد تا ۵۰ هزار دوز واکسن کرونا  به کارکنان خانواده بزرگ شرکت راه‌آهن تخصیص یابد.
در نخستین اقدام، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان رضوی و مرکز بهداشت ثامن مشهد مقدس، واکسیناسیون ۷۴ نفر از کارکنان مرتبط با قطارهای بخش مسافری انجام شد.
در نوبت اول مشخصات شناسنامه‌ای ۲۳ هزار و ۴۴۶ نفر از کارکنان خانواده بزرگ راه‌آهن، به معاونت بهداشت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارسال شد.
همچنین با هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت بهداشت نیز مقرر شد تا تمامی کارکنان خانواده بزرگ شرکت راه‌آهن واکسینه شوند و بر این اساس فهرست نوبت دوم و نهایی شاغلان این صنعت نیز به‌زودی به وزارت بهداشت ارسال خواهد شد.
با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی کارکنان، موضوع تخصیص اولویت در انجام واکسیناسیون کووید ۱۹ از ابتدای شروع واکسیناسیون سراسری در کشور از سوی شرکت راه‌آهن مورد توجه و پیگیری قرار گرفت.
در آخرین اقدام چندی پیش مدیرعامل راه آهن طی نامه ای خطاب به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار واکسیناسیون سراسری خانواده بزرگ راه‌آهن شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز