شما اینجا هستید
اخبار نواحی » بازدید مهندس رسولی عضو هیئت مدیره راه آهن ج.ا.ا و هیئت همراه از اداره کل راه آهن جنوب


در سفر یک روزه که مهندس رسولی به همراه آقایان موسوی معاون مسافری راه آهن ، رجبی مدیر عامل شرکت رجا از اداره کل راه آهن جنوب داشتند بازدید از بخشهای مختلف این اداره کل را در دستور کار خود قرار دادند . در ادامه این سفر به منظور تعامل هرچه بیشتر و استفاده از ظرفیتهای موجود در بهبود روند اجرای کارها ، و عملکرد مناسب در مواقع ضروری با استاندار خوزستان ملاقات داشتند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن جنوب : مهندس درویش زاده در جلسه ی شورای اداری که با حضور مهندس رسولی و هیات همراه برگزار شد ضمن عرض خیر مقدم به ایشان، بازدید عضو هیئت مدیر راه آهن و معاونین مدیر عامل را بسیار مفید و مثمر ثمر در رفع مشکلات نواحی دانستند. ایشان در ادامه به ارائه گزارشی ازعملکرد اداره کل راه آهن جنوب در سال ۱۳۹۶ پرداختند درویش زاده افزود ؛ در ناحیه جنوب به علت قدمت بالا و فرسودگی، مشکلات ساختمانى و خطی بسیاری وجود داشت که خوشبختانه در سالهای اخیر کارهای بسیار بزرگی انجام شده و همچنان ادامه دارد و امیدواریم که با مرتفع شدن این مشکلات هر چه بهتر به مردم عزیز خوزستان خدمت رسانی کنیم .
مهندس رسولی در این جلسه ضمن تبریک جهت دریافت تندیس دو ستاره تعالی به از مدیران و کارکنان ناحیه جنوب بیان کردند تمامی شاخص ها موجود در راه آهن باید به دوشاخص افزایش بار و مسافر همراه با ارتقاء ایمنی تبدیل شوند.
عضو هیئت مدیره راه آهن همچنین اظهار کرد: ایستگاه های راه آهن در تمام دنیا علاوه بر جابه جایی بار و مسافر، به عنوان نمادهای هویت بخشی به شهر نقش آفرینی میکنند و ایستگاههای امروزی مراکز تجاری، اقامتی و تفریحی را نیز در خود جای می دهند، لذا تجهیز و توسعه ایستگاه های راه آهن در دستور کار راه آهن جمهوری اسلامی قرار دارد.که ایستگاه اهواز یکی از این ایستگاه ها میباشد که که طراحی و پرزنت آن انجام شده است.


رسولی افزود ؛راه آهن اراضی ارزشمندی دارد که متاسفانه به صورت مناسبی اداره نمى شوند و در صورت مدیریت درست این اراضی میتوان از آنها جهت بهبود وضعیت و حل مشکلات ناشی از کمبود اعتبار استفاده نمود .

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز