شما اینجا هستید
اخبار عمومی » بازدید فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن از کارخانجات بازسازی لکوموتیو کرج و آشنایی با فعالیت های آن مجموعه + عکس ها

بازدید مشاور مدیر عامل و فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن سرهنگ عباس زاده از کارخانجات بازسازی لکوموتیو کرج و آشنایی با فعالیت های آن مجموعه

 بازدید مشاور مدیر عامل و فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن کشور سرهنگ پاسدار داود عباس زاده از کارخانجات بازسازی لکوموتیو کرج و آشنایی با فعالیت های آن و نشست صمیمانه با کارکنان و بسیجیان پایگاه شهید نوری کارخانجات.

در این بازدید مدیر کل بازسازی لکوموتیو کرج آقای مهندس ابراهیم عبیدی ضمن خیر مقدم، به معرفی و فعالیت های کارخانه پرداخت. در ادامه آقای عباس زاده ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان مجموعه، در خصوص رعایت حقوق شهروندی و صداقت در کار، وجدان کاری، تلاش برای خودکفایی، حسن اخلاق، بیاناتی ایراد کردند.

عباس زاده در جلسه با مدیران و اعضای شورای بسیج کارخانجات بازسازی لکوموتیو کرج گفت: وظیفه ذاتی بسیج جذب، آموزش و سازماندهی است اما در سیستم اداری دو وظیفه دیگر وجود دارد که بسیار مهم است. وی افزود: سالم سازی محیط در اخلاق، نظم، انضباط، کار و شتاب بخشی به چرخه نظام و تسهیل در امور از دیگر وظایف بسیج در سیستم اداری است.

عباس زاده در جمع صمیمی بسیجیان پایگاه شهید نوری لکوموتیو کرج حضور یافت، در ادامه مشاور مدیر عامل و فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن کشور همراه با مدیریت از پایگاه شهید نوری و همچنین از ایستگاه راه‌آهن کرج بازدید نمودند.

۹۷/۵/۸ روابط عمومی مرکز مقاومت بسیج و امور ایثارگران راه آهن

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز