شما اینجا هستید
اخبار عمومی » بازدید مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و مدیر بخش حمل ونقل آن شرکت از ایستگاه راه آهن تهران /ارتقای همکاری‌های ستاد سوخت با راه‌آهن

بازدید مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت در بازدید از راه‌آهن تهران / ارتقای همکاری‌های ستاد سوخت با راه‌آهن

مهندس رسولی عضو هیئت مدیره راه آهن کشور، محسن دلاویز مدیر عامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کاظمی نژاد مدیر بخش حمل و نقل شرکت بهینه سازی سوخت ، بیرانوند معاون برنامه ریزی و اقتصاد موسوی مدیر کل سرمایه گذاری، سکری مدیر کل دفتر روابط عمومی راه آهن و هادی نژاد مدیرکل راه آهن تهران و هیات همراه از ایستگاه راه آهن تهران بازدید نمودند.

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت به همراه عضو هیئت‌مدیره و معاون تأمین سرمایه و اقتصاد حمل‌ونقل راه‌آهن از پروژه‌های در دست اجرا در ایستگاه راه‌آهن تهران بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، در این بازدید که ظهر امروز، سه‌شنبه ۱۶ بهمن، انجام شد، محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با تاکید بر اهمیت توسعه ریلی و آثارش در بهینه سازی مصرف سوخت گفت: استفاده صحیح از ظرفیت ماده ۱۲ قانون برنامه ششم توسعه برای توسعه حمل‌ونقل ریلی یک ضرورت است و پیگیری خواهد شد.
دلاویز افزود: تشریفات مربوط به قراردادهای راه‌آهن پشت سر گذاشته‌شده و در این حوزه آماده پرداخت به بخش‌های مرتبط هستیم.

از سوی دیگر ساسان کاظمی نژاد مدیر بهینه‌سازی مصرف سوخت در بخش حمل‌ونقل نیز با استقبال از همکاری با راه‌آهن گفت: در این دیدار و به دنبال بازدید از اقدامات انجام‌شده، برای ادامه همکاری با راه‌آهن مشتاق‌تر شده‌ایم

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز