شما اینجا هستید
سرگرمی + بازی » با تغییر ساختار اداری-سازمانی و با هدف تبدیل شرکت رجا به «هلدینگ‌کمپانی» معاونت فنی از بدنه این شرکت حذف و شرکت فنی و تعمیراتی «رجا صنعت» تشکیل شد.

تغییر در ساختار رجا و تبدیل شرکت به هلدینگ
«رجاصنعت» کار خود را آغاز کرد

با تغییر ساختار اداری-سازمانی و با هدف تبدیل شرکت رجا به «هلدینگ‌کمپانی» معاونت فنی از بدنه این شرکت حذف و شرکت فنی و تعمیراتی «رجا صنعت» تشکیل شد.
«رجاصنعت» کار خود را آغاز کرد
تین‌نیوز |

با تغییر ساختار اداری-سازمانی و با هدف تبدیل شرکت رجا به «هلدینگ‌کمپانی» معاونت فنی از بدنه این شرکت حذف و شرکت فنی و تعمیراتی «رجا صنعت» تشکیل شد.

محمد رجبی، مدیرعامل شرکت حمل ونقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: بخش تعمیرات و ارائه سرویس‌های راهبردی را از امروز فعال کردیم و در قالب هلدینگ شرکتی نظیر تعمیر و نگهداری «رجاصنعت» حضور پررنگی را در زمینه ارائه خدمات فنی در عرصه ریلی خواهیم داشت.

رجبی اظهار داشت: برای این شرکت تعمیراتی رجا، ساختار مالی، دفتر و منابع انسانی تعریف شده و اعضای هیئت مدیره تعیین می‌شود؛ ضمن این‌که اداره‌کل‌های تعمیرات و خودکشش به بدنه این شرکت اضافه می‌شوند که در عین تبعیت از اصول رجا، در سایر فعالیت‌ها به صورت مستقل عمل خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در اساس‌نامه رجا امکان ارائه خدمات حمل‌ونقل بار نیز مورد تأکید است، اضافه کرد: برای ورود واگن‌های باری و لوکوموتیو هم مذاکراتی را آغاز کردیم چون نگاه تیم مدیریتی، توسعه رجا به عنوان بنگاه اقتصادی خصوصی است.

مدیرعامل رجا در ادامه خاطرنشان کرد: همه تشکیلات مربوط به لوکوموتیو و واگن‌های باری در اختیار این شرکت قرار می‌گیرد و این شرکت باید کارهای تعمیراتی رجا و سایر شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی را انجام دهد و بازوی رجا در درآمدزایی و تعمیرات باشد.

وی ابراز امیدواری کرد با اتصال شبکه‌های جدید و مجموعه اقدامات انجام شده و ایجاد بازارهای جدید برای شرکت، در آینده شاهد بهبود مستمر امور رجا و افزایش سطح کمی و کیفی خدمات‌رسانی باشیم.

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز