شما اینجا هستید
اخبار نواحی » با حضور عضو هیات مدیره و معاون مسافری راه آهن قطار ریل باس شهری ایستگاه قدس- اهواز-کارون-میان دشت افتتاح شد.

افتتاح قطار ریل باس شهری اهواز/

امام جمعه اهواز: مسئولان به جای هواپیما با قطار سفر کنند

ریل باس

با حضور عضو هیات مدیره و معاون مسافری راه آهن ایران قطار ریل باس شهری ایستگاه قدس- اهواز-کارون-میان دشت افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، امروز ۷ شهریورماه با حضور سعید رسولی و سید حسن موسوی قطار ریل باس شهری برای مسیر ایستگاه قدس- اهواز- کارون تا میان دشت افتتاح شد.

این ریل باس جدید با ظرفیت ۳۲۰ نفر در مسیرهای پر تردد شهری اهواز به کار جابجایی مسافران می‌پردازد. در مرحله اول حرکت قطار از ایستگاه قدس – اهواز – کارون – میاندشت و بالعکس است و پس از آن با ایجاد توقفگاه هایی در مسیر شرایط برای سوار و پیاده شده مسافران فراهم خواهد شد.

در حال حاضر برنامه این است که ریل باس در ساعت ۷:۳۰ دقیقه از ایستگاه قدس به اهواز و سپس کارون تا میاندشت حرکت کند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در این مراسم گفت: راه آهن در بعضی از شهرها نیاز به توجه خاص دارد و باید برای حل مشکلات راه آهن در آن شهرها تلاش شود. 

به گزارش ایسنا، آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در مراسم افتتاح قطار ریل باس شهری ایستگاه قدس_اهواز_کارون_ میاندشت که امروز ۷شهریور ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: برنامه افتتاح قطار ریل باس اهواز کاری بسیار ارزشمند است که توسط راه آهن جمهوری اسلامی ایران در خوزستان اجرایی شد. از روند کار راه آهن در خوزستان راضی هستم و خدماتی که در این زمینه از سوی آن ها در استان ارائه شده تا کنون بسیار خوب بوده است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به افزایش قیمت بلیط هواپیما در بازار به مدیران توصیه کرد: من تصمیم گرفته‌ام که از این به بعد به دلیل افزایش قیمت پروازها با قطار تردد کنم و در این زمینه به مسولان نیز توصیه می‌کنم تا با قطار تردد کنند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز