شما اینجا هستید
اخبار عمومی » برنامه شرکت راه آهن، توسعه و افزایش بهره وری است/ شناسایی موانع و رفع سریع آنها جهت خدمات رسانی بهتر به همکاران

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن در این مراسم اظهار داشت: انتظار می رود صندوق پس انداز کارکنان راه آهن، ابزارهای بهتر خدمت رسانی به همکاران را شناسایی کرده و مشکلات و موانع نیز سریعتر برطرف شود.
وی افزود: امید آفرینی و افزایش رضایتمندی اعضاء و تلاش برای افزایش سرمایه و سود دهی هرچه بیشتر منابع در اختیار که امانت است نزد شما، باید رسالت اصلی صندوق باشد و لازم است تعامل با اعضاء صندوق بیش از پیش و در حد مطلوبی ارتقاء یابد.
رسولی ادامه داد: انتظار دارم تمام همت خود را به کار ببرید و به فرآیند تصمیم گیری سرعت ببخشید و با بهره گیری از تخصص همکاران مجرب و تکیه بر جوانان با نشاط و علاقمند، حرکت به سمت جلو با سرعت بیشتری انجام شود.
وی تاکید کرد: در شرایط سخت اقتصادی برنامه و نگاه ما توسعه و افزایش بهره وری است و شعار “ایران روی ریل به سوی آینده ” زمانی محقق می شود که خانواده بزرگ راه آهن در کنار یکدیگر با هم افزایی، همدلی در راستای هدف و منافع مشترک حرکت کنند.
در این مراسم، عبادالله فروزش به عنوان سرپرست جدید صندوق پس انداز کارکنان راه آهن منصوب و از زحمات علی ادریسی سرپرست قبلی و شیوا پور مدیر عامل اسبق صندوق، قدردانی شد.

 

 

/ نویسنده : محمد محمدی

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز