شما اینجا هستید
مترو » برگزاری اولین نشست روسای کمیته های اتحادیه قطار شهری کشور در اردیبهشت سال ۹۸

برگزاری اولین نشست روسای کمیته های اتحادیه قطار شهری در اردیبهشت سال ۹۸

اولین نشست مشترک روسای کمیته های تخصصی و فنی اتحادیه قطار شهری های کشور در سال ۹۸ جهت ارائه برنامه ها در سال جاری و هماهنگی بیشتر اعضا در ارتباط با تامین امکانات اصلی مورد نیاز قطار شهری های کلای شهرها در محل اتحادیه برگزار شد. تدوین مناسب ترین الگوی حمل و نقل ریلی شهری و ارتقای مستمر سطح تخصصی از پیشنهاداتی بود که اردشیر احمدزاده مدیرعامل اتحادیه قطار شهری های کشور در این نشست عنوان کرد.

به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی اتحادیه، اردشیر احمدزاده دبیر مجمع عمومی اتحادیه قطار شهری های کشور همچنین بر تبادل اطلاعات و تجربیات و ارائه مشاوره فنی و تخصصی برای بهبود و پیشرفت خدمات قطار شهری های کشور تاکید کرد.

حمایت و پشتیبانی از اعضا و ارائه پیشنهاد از دیدگاه اجتماعی ، اقتصادی و فنی از دیگر برنامه هایی بود که توسط روسای کمیته های تخصصی و فنی در این جلسه مطرح شد.

در پایان این جلسه روسای کمیته های اتحادیه برنامه های پیشنهادی خود را برای سال ۹۸ ارائه کردند.

اتحادیه شرکت های قطار شهری به منظور فراهم آوردن زمینه های همکاری مناسب و مساعدت به شرکت های قطار شهری در ارتباط با تامین امکانات مورد نیاز و ارائه خدمات آموزشی ، فرهنگی، فنی، تخصصی و خرید و فروش کلی لوازم و قطعات یدکی اصلی مورد نیاز قطار شهری ها از داخل و خارج به وجود آمده است و مدیران عامل قطار شهری های کلان شهرها عضو آن هستند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز