شما اینجا هستید
اخبار نواحی » برگزاری بیش از ۳۱ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در راه آهن تهران

در سه ماهه اول سال ۹۸ صورت گرفت؛

برگزاری بیش از ۳۱ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در راه آهن تهران

مدیرکل راه آهن تهران با اشاره به ارتقای سطح دانش فنی و علمی پرسنل اداره کل راه آهن تهران گفت: در ۳ ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۳۱ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در بخش های مختلف توسط واحد آموزش اداره کل راه آهن تهران برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن تهران : عابدین هادی نژاد با بیان اینکه آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است و بمنظور ارتقای سطح دانش علمی، فنی و تخصصی پرسنل برگزاری دوره های مختلف آموزشی را در دستور کار قرار گرفته است.

هادی نژاد توضیح داد: در ۳ ماهه ابتدای سال جاری ۳۱ هزار و ۸۵۲ نفرساعت دوره آموزشی در این اداره کل برگزار شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۲۹ هزار و ۶۰۱ نفر-ساعت دوره آموزشی برگزار شده بود از رشد ۷٫۶ درصدی برخوردار است.

وی افزود: برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی و بازآموزی همچون سوزنبانی، متصدی ترافیک، لکوموتیورانی، سرمانورچی، اطفاء حریق، مقررات عمومی سیروحرکت، ATC از جمله این کلاس ها می باشد که برگزار شده است.

مدیر کل راه آهن تهران در ادامه افزود : برگزاری دوره های تخصصی از برنامه های آموزشی دراز مدت این اداره کل است که با توجه به نیاز و ضرورت، تشکیل این دوره های و آموزشی توسط متخصصین و اساتید مربوطه به مامورین موظف در ایستگاه ها با آموزش های سیار حین خدمت ارائه می گردد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز