شما اینجا هستید
اخبار عمومی » برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌‌ونقل و صنایع وابسته در هفته حمل‌ونقل

در مصلی امام خمینی برگزار می‌شود؛
برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌‌ونقل و صنایع وابسته در هفته حمل‌ونقل
پوستر سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌‌ونقل و صنایع وابسته در هفته حمل‌ونقل به مدت سه روز از ۲۵ الی ۲۷ آذرماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته در هفته حمل‌ونقل از ۲۵ الی ۲۷ آذرماه سال جاری در محل شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره)‌ با حمایت وزارت راه و شهرسازی و فدراسیون جهانی راه، همکاری وزارتخانه ها، سازمان‌ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط به مناسبت هفته حمل و نقل برگزار می شود.

گفتنی است، هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی آخرین دستاوردها، توانمندی‌ها و فناوری‌های حمل‌و‌نقل کشور، ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل‌و‌‌نقل کشور، آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با فن‌آوری‌ها و تکنولوژی‌های روز جهان در صنعت حمل‌و‌نقل‌،راهسازی و راهداری است.

بیش از ۲۰۰ شرکت فعال و معتبر در حوزه های حمل‌و‌نقل، خودروهای سبک و سنگین، حمل‌و‌نقل هوشمند، راهسازی، قیر و آسفالت، مجلات، پیمانکاران، مهندسین مشاور، تجهیزات ایمنی راه‌ها، نشریات و استارت آپ‌های حوزه حمل‌و‌نقل در سومین نمایشگاه بین المللی حمل‌ونقل و صنایع وابسته مشارکت نموده‌اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با دبیرخانه اجرایی نمایشگاه به شماره ۹-۲۲۸۹۳۰۰۸ تماس بگیریند و یا به سایت نمایشگاه به آدرس www.irantransexpo.com مراجعه کنند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز