شما اینجا هستید
مترو » بهره‌برداری از ۳ ایستگاه خط شش متروی تهران

با حضور رییس جمهور محترم صورت گرفت؛ 

بهره‌برداری از ۳ ایستگاه خط شش متروی تهران

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، از آغاز پذیرش مسافر در خط شش متروی تهران پس از افتتاح آن خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فاز اول خط شش متروی تهران به طول نه کیلومتر و با ۳ ایستگاه دولت آباد، بعثت و میدان شهدا در بخش جنوبی این خط از ظهر امروز ۱۸ فروردین ماه ۹۸  پذیرای  شهروندان و مسافران محترم است
فعالیت خط شش از ساعت ۱۲:۳۰ امروز به صورت آزمایشی آغاز شد و پس از تثبیت معیارهای بهره برداری فاصله حرکت قطارها متعاقبا اعلام خواهد شد.
خط شش با ۳۲ کیلومتر طول و ۲۷ ایستگاه طراحی شده است که از دولت آباد شروع و تا سولقان ادامه می یابد و ایستگاه میدان شهدا در خط شش با خط ۴ تقاطعی بوده و مسافران می توانند بین خط شش و ۴ تبادل سفر داشته باشند. 
گفتنی است مراسم بهره برداری از سه ایستگاه دولت آباد، بعثت و میدان شهدا درخط شش متروی تهران با حضور روحانی رئیس محترم جمهور، حناچی شهردار تهران هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، دکتر پورسیدآقایی معاون شهردار و رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و جمعی از مدیران و مسئولان شهری انجام شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز