شما اینجا هستید
مترو » بیش از پانصد هزار نفر با مترو از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دیدن کردند

از ابتدای برگزاری نمایشگاه کتاب

بیش از پانصد هزار نفر با مترو از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دیدن کردند

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: متروی تهران و حومه گفت: از ابتدای برپایی نمایشگاه تا پایان روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۹۸ پانصد و ۷۴ هزارو ۱۵۴ نفر برای رفتن به نمایشگاه کتاب از طریق دو ایستگاه مصلی و شهید بهشتی تردد کردند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، محسن محمدیان افزود: خوشبختانه در این چند روز شاهد استقبال خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب از متروی تهران بودیم به طوری که تنها در ۶ روز نخست برگزاری نمایشگاه پانصد و ۷۴ هزار و ۱۵۴ نفر با این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری، در دو ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در سه روز نخست برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دویست و ۷۷ هزارو ۷۲۲ نفر برای رسیدن به نمایشگاه از مترو استفاده کرده اند افزود: از روز شنبه ۷ اردیبهشت ماه تا پایان روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۹۸ با افزایش تعداد مسافران این عدد به دویست و ۶۹ هزار و ۴۳۲ نفر رسید.

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران تصریح کرد: در این روز ها نیز میزان حرکت قطارها در خط یک ۱۰۲ حرکت افزایش یافت همچنین در خط سه شاهد افزایش ۵۰ حرکت مسافری بوده ایم تا بهترین خدمات رسانی را برای بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب ارائه دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به ترافیک سطح شهر قطعا استفاده از مترو بهترین، سریع ترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله برای رسیدن به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است و شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه نیز تا روز پایانی برگزاری نمایشگاه آمادگی ارائه خدمات حداکثری به بازدید کنندگان را دارد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز