شما اینجا هستید
مترو » بیش از ۱۴ میلیون سفر در متروی تهران درهفته اول مهر ماه۹۷ آمار جابجایی مسافر توسط متروی تهران درهفته اول مهر ماه ۹۷ منتشر شد

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: براساس آمار موجودبیش از ۱۴ میلیون مسافر در هفته اول مهر ماه ۹۷ با استفاده از مترو جابجا شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، مهندس فرنوش نوبخت افزود: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همواره سعی کرده است با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود بهترین سرویس دهی را به شهروندان و مسافران مترو داشته باشد.

وی تصریح کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و افزایش رفت و آمدها در هفته اول مهر ماه، متروی تهران و حومه به منظور تسهیل تردد شهروندان با حداکثر توان خود برای سرویس دهی مناسب، به بیش از ۱۴ میلیون ۴۱۹ هزار و ۹۶۲ مسافر در این بازه زمانی یک هفته ای سرویس دهی کرد .

نوبخت افزود: این میزان جابجایی در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته رشد ۲ درصدی داشته است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه همچنین خاطرنشان کرد: ثبت این تعداد سفر در هفته اول مهر ماه۹۷ در مقایسه با هفته اول شهریور ماه سال جاری هم حکایت از رشد نزدیک به ۱۰درصد در جابجایی مسافر با خطوط مترو دارد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز