شما اینجا هستید
اخبار عمومی » بیش از هزار نفر از کارکنان شرکت بهره برداری مترو دوز دوم‌ واکسن‌خود را دریافت کردند

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ عباس نظری با اشاره به اینکه از روز سه شنبه دوم شهریورماه با آغاز رسمی مرحله دوم واکسیناسیون کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بیشتر هزار نفر واکسینه شدند گفت: طبق برنامه ریزی با تهیه اطلاعیه و ارسال پیامک روزانه به بیش از پانصد نفر از پرسنل شهر زیرزمینی فراخوان داده می شود تا برای زدن دوز دوم واکسن مراجعه کنند. همچنین آن تعداد از همکارانی که به دلایل موجه از جمله ابتلا به بیماری در زمان واکسیناسیون مرحله نخست موفق به دریافت واکسن نشده بودند نیز در این روزها واکسینه می‌شوند.
وی از آغاز واکسیناسیون مرحله دوم رانندگان تاکسی از روز شنبه ششم شهریورماه با کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خبر داد گفت: همانند مرحله اول واکسیناسیون در سالن ولایت ساختمان مرکزی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام می‌شود.
رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده به سایر بخش هایی که دوز اول واکسن را در این مرکز دریافت کرده اند نیز فراخوان داده می‌شود.
 مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطر نشان کرد روز پنجشنبه و جمعه واکسیناسیون انجام نمی‌شود.
گفتنی است در مرحله اول واکسیناسیون بیش از ۱۴ هزار نفر از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه طی ده روز واکسینه شدند.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز