شما اینجا هستید
اخبار عمومی » تبلیغات تئاتر در ایستگاه ها و ناوگان عمومی آغاز شد

دبیرخانه فجر اعلام کرد:

تبلیغات تئاتر در ایستگاه ها و ناوگان عمومی آغاز شد

دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از میزبانی و آغاز تبلیغات محیطی در ایستگاه ها، واگن های متروی تهران و ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، طبق تفاهم نامه امضا شده با شرکت بهره برداری قطارهای شهری متروی تهران، تبلیغات محیطی در ایستگاه های منتخب و واگن های مترو این کار آغاز شده است.
مدیر تبلیغات و تشریفات سی هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در این زمینه گفت: مرحله دوم تبلیغات محیطی همزمان با پس از پایان ایام سوگواری آغاز خواهد شد و بطور طبیعی علاقمندان تئاتر با تبلیغات گسترده تری مواجه خواهند شد.
«وحید لک» ادامه داد: در ادامه تبلیغات محیطی و منطقه ای سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تبلیغات این دوره از جشنواره در ایستگاه های مختلف مترو و در تصمیمات شهری از چند روز پیش آغاز شد. 
وی همچنین افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و توافق های به عمل آمده با شرکت بهره برداری قطارهای شهر تهران (مترو) برای آگاهی و اطلاع رسانی بهتر و بیشتر و با توجه به ترددهای بی شمار مردم در طول روز از خطوط مترو، این برنامه ریزی از هفته گذشته عملیاتی شده و تا پایان جشنواره ادامه خواهد داشت. 
مدیر تبلیغات و تشریفات جشنواره بین المللی تئاتر فجر اضافه کرد: اکران اعلان جشنواره و پخش ویدئو در ایستگاه ها و واگن های قطار از جمله امور تبلیغی این دوره از جشنواره در فضای مترو است.

** تفاهم نامه تئاتر و مترو
به گزارش ایرنا ، ۱۸ دی تفاهم‌نامه‌ای میان انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه جهت استفاده از ظرفیت تبلیغاتی و فرهنگی این فضا در راستای اهداف سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به امضا رسید.
به گفته مسئولان این دوره جشنواره، ظرفیت مترو در اطلاع‌رسانی امری است که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت و این نخستین سالی که تا به این حد جدی به این موضوع می‌پردازیم.
«احسان بیسادی» معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران هم پیش تر اعلام کرده بود که با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تاکید بر هر چه شکوهمندتر برگزار شدن مجموعه جشنواره‌هایی که به همین مناسبت در حوزه‌های تئاتر، سینما، موسیقی و تجسمی شکل گرفته‌اند، می‌توان به مترو به عنوان یکی از مهم‌ترین عرصه‌های عمومی شهر تهران برای اطلاع‌رسانی در مورد این رویدادها نگاه کرد و خصوصا در حوزه تئاتر به اجرای تئاترهای محیطی اندیشید که می‌تواند ایستگاه‌های مترو را به یکی از بسترها و کانون‌های اجرای خود تبدیل کند.
سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری «نادر برهانی مرند» از ۲۲ بهمن تا ۴ اسفند برگزار خواهد شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز