شما اینجا هستید
اخبار عمومی » تبلیغات همدان ۲۰۱۸ در مسیر ریلی کلانشهرها

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان خبر داد
تبلیغات همدان ۲۰۱۸ در مسیر ریلی کلانشهرها
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان از تبلیغات داخل استانی و کشوری رویداد همدان ۲۰۱۸ خبر داد و گفت: قطارهای رجاء در مسیر کلان شهرها برای نخستین بار میزبان تبلیغات همدان ۲۰۱۸ خواهند بود.

علی مالمیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به تبلیغات کشوری رویداد همدان ۲۰۱۸ اظهار کرد: پس از طراحی پوستر همدان ۲۰۱۸ توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان و همکاری سازمان زیباسازی، بیلبوردهای شهر میزبان این اثر شدند.

وی ادامه داد: پس از اجرای تبلیغات همدان۲۰۱۸ در ۸۲ نقطه مترو تهران، به زودی و به همت سازمان میراث فرهنگی قطارهای رجاء در مسیر کلان شهرهای مشهد، تبریز، اهواز، شیراز، یزد و همدان نیز برای نخستین بار در تاریخ گردشگری همدان میزبان تبلیغات همدان ۲۰۱۸ خواهند بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان یادآور شد: بیلبوردهای تبلیغاتی رویداد همدان ۲۰۱۸ به منظور تبلیغات گردشگری و معرفی این رویداد در سطح گسترده کشوری در کلان شهرهای بزرگ کشور همانند، تهران، مشهد، رشت، انزلی، تبریز و اصفهان از هفته آینده به اجرا در خواهند آمد.

وی اضافه کرد: با تبلیغات گسترده‌ امیدواریم بتوانیم این رویداد و جاذبه‌های گردشگری همدان را در سطح کشور معرفی کنیم تا گردشگری همدان بتواند در مسیر اصلی خود قرار گیرد.

مالمیر بیان کرد: تبلیغات این چنینی در سطح کشور، برای نخستین بار است که رخ می‌دهد و ما هر چه بیشتر و محکمتر در این مسیر گام خواهیم برداشت.

وی با اشاره به تبلیغات همدان ۲۰۱۸ در جاده‌های پرتردد و چند مسیر پرتردد قطار خاطرنشان کرد: در تابستان امسال نیز در اجرای برنامه‌ها و جشنواره‌های مختلف به تبلیغات رویداد همدان ۲۰۱۸ پرداخته خواهد شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز