شما اینجا هستید
اخبار عمومی » تسریع در ایجاد سکوی ایستگاه راه آهن از مطالبات مردم قرچک است

به گزارش ریل‌نیوز به نقل از مهر ، الله بخش حبیبی عصر سه شنبه در جلسه بررسی روند اجرای پروژه تقاطع‌های غیر همسطح محمدآباد و داودآباد قرچک که با حضور محمدی معاون اداره کل راه آهن استان تهران، معاونین شهردار، رؤسای ادارات خدمات‌رسان، پیمانکار و دیگر مسئولان برگزار شد اظهار داشت: اجرای پروژه تقاطع‌های غیر همسطح داودآباد و محمدآباد قرچک طبق برنامه زمان‌بندی در حال انجام است و درخواست داریم تمامی ادارات و ارگان‌های مربوطه تا اتمام پروژه ضمن تسریع در امور، مطابق تعهدات پیش بروند.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قرچک گفت: امور مرتبط با شهرداری و ادارات خدمات رسان از جمله جابجایی تأسیسات زیرساختی در حال انجام است.

وی بیان داشت: از مطالبات مهم مردم ایجاد سکو برای ایستگاه راه آهن است که اداره کل راه آهن و شهرداری با هماهنگی یکدیگر باید در احداث این ایستگاه و پل مکانیزه با سرعت بیشتری عمل کنند.

حبیبی افزود: جمع آوری آب‌های سطحی و فاضلاب که در مسیر این پروژه قرار گرفته نیز با اجرای کامل این پروژه‌ها انجام خواهد شد و مردم اطمینان خاطر داشته باشند نه تنها این پروژه، بلکه تمامی اموری که در رفع مشکلات مردم تأثیرگذار است با قوت در حال پیگیری بوده و شبانه‌روز برای تحقق مطالبات مردم تلاش خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش در این جلسه گزارش اقدامات اداره کل راه آهن استان تهران، شهرداری، دستگاه‌های خدمات‌رسان و دیگر ادارات ارائه شد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز