شما اینجا هستید
اخبار نواحی » توسعه استان بوشهر با اتصال به راه‌آهن/ لزوم مقابله جدی با فساد

به گزارش خبر استان به نقل از مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: جوانان بخش عظیمی از این جامعه را تشکیل می‌دهند که باید به این جوانان اعتماد شود و از این سرمایه به خوبی استفاده شود.
وی به نقش مهم جوانان در عرصه‌های مختلف از جمله دفاع مقدس، علم و فناوری و دیگر عرصه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: جوانان با فداکاری و ایثار حماسه‌های بزرگی را خلق کرده‌اند و در عرصه دفاع و سازندگی و مقابله با تروریسم خوش درخشیدند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه نیروهای انقلابی مقابل استکبار ایستاده‌اند، اضافه کرد: جوانان انقلابی ر مقابل توطئه‌ها در عرصه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی ایستاده‌اند.
وی بر لزوم تلاش همه مسئولان برای ارائه بهترین خدمات به مردم تاکید کرد و افزود: هر کس در هر پست و مقامی که قرار دارد باید خدمت‌گزار مردم باشد و بدون توجه به مسائل حاشیه‌ای برای خدمت به مردم تلاش کنند.
آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم مقابله جدی با فساد، تصریح کرد: همه مسئولان باید برای مبارزه با فساد تلاش کنند و کوتاهی در مقابله با فساد به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
وی به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: انعقاد تفاهم‌نامه راه آهن بوشهر-شیراز یک موفقیت خیلی خوب است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه و پیشرفت استان بوشهر در زمینه‌های مختلف داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اهمیت بالای توسعه اشتغال، تصریح کرد: رفع مشکل بیکاری نیازمند عملکرد جهادی مسئولان است و باید اقدام اساسی در زمینه رفع بیکاری صورت گیرد.

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز