شما اینجا هستید
اخبار نواحی » جابجایی بیش از ۸ هزار مسافر تهران _ جمکران در نیمه شعبان

جابجایی بیش از ۸ هزار مسافر تهران _ جمکران در نیمه شعبان

مدیر کل راه آهن قم از جابجایی ۸هزار و ۶۹۴ مسافر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۱ و۱۲/۲/۹۷ خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن قم،محسن اعتماد در مورخه ۱۵/۲/۹۷ طی گفت و گویی با اعلام این خبر افزود:با افزایش قطارهای مسافری جمکران – تهران و بالعکس در نیمه شعبان شاهد افزایش قابل توجه ورودی و خروجی مسافر بودیم.

وی ادامه داد: تعداد مسافرین خروجی درروزهای سه شنبه و چهارشنبه از ایستگاه جمکران ۹۴۷ نفر و تعداد مسافر ورودی ۱۱۹۸ بوده است.

مدیر کل راه آهن قم همچنین با اشاره به تردد تعداد ۲۴ رام قطار قم – تهران و بالعکس تاکید کرد: تعداد مسافرین ورودی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مصادف با ایام نیمه شعبان امسال ۳۴۶۸ نفر و خروجی ۳۰۸۱ نفر بوده است

وی از تدابیر اندیشیده شده در اعیاد شعبانیه و روز میلاد امام زمان (عج ) خبر داد و گفت :این اداره کل دراین ایام با آذین بندی ایستگاههای جمکران ،قم، محمدیه و همچنین برگزاری جلسات هماهنگی با مسئولین ارشد اداره کل وپلیس راه آهن به استقبال این روز فرخنده رفت.

محسن اعتماد تصریح کرد: از دیگر برنامه های این اداره کل ، اعزام گشت های بازرسی به ایستگاههای جمکران و محمدیه و استقرار پلیس راه آهن برای رفاه حال زائرین مسجد مقدس جمکران و برای برقراری نظم و امنیت در ایستگاه جمکران بود.

وی از برپایی ایستگاه صلواتی در ایستگاه جمکران خبر داد و اضافه کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل راه آهن قم در نیمه شعبان ،استقبال از مسافران با پخش شکلات ، شیرینی و شربت در ایستگاههای قم وجمکران بوده است

 

اخبار راه آهن ایران | ریل نیوز